Svět Na pláni

vizualizace no 1 vizualizace no 2 vizualizace no 3 vizualizace no 4 vizualizace no 5 vizualizace no 6 vizualizace no 7 vizualizace no 8
 
Další projekty Geosan Development Sjednat schůzku online
Aktuality
28.11.2013Tiskové prohlášení - Byty Svět

S ohledem na neposkytování součinnosti ze strany Městské části Praha 5, na jejíchž pozemcích měla být výstavba realizována, jsme nuceni projekt v současné době zastavit. V případě Vašeho zájmu o bližší informace k projektu kontaktujte naše prodejce.

03.09.2013Potvrzení platnosti územního rozhodnutí

Územní rozhodnutí pro projekt Byty Svět bylo potvrzeno. Projekt tedy disponuje platným stavebním povolením i územním rozhodnutím a pokračují přípravy stavby.

06.06.2013Tiskové prohlášení k projektu Byty Svět

Záměry městské části Prahy 5 s pozemkem mezi ulicemi Na Pláni a Nad Vodojemem byly od počátku zadány veřejnou soutěží. Společnost Geosan Sigma s r.o. se tendru zúčastnila a byla řádně vybrána. Od té doby plní a dodržuje podmínky soutěže a uzavřených smluv vyplývajících z vyhraného výběrového řízení. Na základě zpracované studie, která byla součástí výběrového řízení, má v současné době platné stavební povolení a v návaznosti na toto stavební povolení oznámila zahájení stavby a stavbu zahájila.

V současné době bylo zjištěno, že zahájená stavba je vandalizována a vzniklá škoda k dnešnímu dni činí 150.000,-. V souvislosti s tímto poškozením Geosan Sigma s.r.o. podává trestní oznámení na neznámého pachatele.Máte dotaz? Zeptejte se!
Zavřít
Zeptejte se nás

Máte nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku s našimi odborníky?
Napište nám a my Vás budeme obratem kontaktovat.Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost GEOSAN DEVELOPMENT, a.s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoli odvolat.
Vyprodáno
Geosan-development  
vizualizace

Viladomy Zbuzany - nové byty na prodej, Praha 5

Zahájení prodeje!
Exkluzivní místo pro Vaši rodinu
více na: www.viladomy-zbuzany.cz

Vážení klienti,

tento projekt je pozastaven. Stále si však můžete vybrat byt podle vlastních představ z naší aktuální nabídky například na projektu Viladomy Zbuzany nebo Rezidence Vrchlického.

Připravujeme pro Vás také další projekty v lokalitě Praha 5 a Praha 9.

Aktuální seznam bytů s akční slevou a kompletní seznam všech bytů najdete na www.nove-byty.cz.